Merle Vau tutvustus

Töötan joogaterapeudina, andes personaalseid joogatunde. Jooga personaalne õpetus tähendab vastavale inimesele sobivat (st arvesse võetakse nii elustiilil kui ka tervistlik seisund) isiklikku õpetust ning personaalse joogapraktika kujundamist. Teisisõnu saab inimene igapäevaseks harjutamiseks isikliku harjutuste kava (tavaliselt 10-20 min) ning käib õpetaja juures 3-4 korda õppimas, mida ja kuidas kodus teha. Personaalseid joogatunde annan Telliskivi perearstikeskuses ja Tervisekliinikus Nõmmel.


Olen õppinud ja praktiseerinud Hatha Joogat aastast 1999. Täna olen rahvusvahelise sertifikaadiga joogaõpetaja. 2007. aasta sügisest õpetan joogat nii grupitunnis kui ka individuaaltunnis. Individuaaltund on inimese üks-ühele õpetamine vastavalt tema vajadustele, võimalustele ja soovidele, nii et inimene saaks joogaharjutust igapäevaselt iseseisvalt kodus teha.

2007. aasta aprillist asusin õppima Austrias Krishnamacharya traditsiooni joogateraapia 4 aastasele kursusele. Programm oli tol hetkel maailmas mahukaim joogaterapeutide/õpetajate kursus, mis oli kui jooga ülikool. Programm sisaldas ulatuslikke praktikaperioode Indias, Krishnamacharya Yoga Mandiramis www.kym.org.  Lõputöö uurimisteema oli “Individuaalse joogapraktika mõju üldistele tervislikele seisunditele”.

Akadeemiline haridus ja töökogemus:
2001 – 2006 töötasin Tallinna Linnateatris turundus- ja reklaamijuhina
2004 – 2006 magistrikraad kultuurikorralduses Muusika ja Teatriakadeemias
1995 – 2000 töötasin Saku õlletehases mineraalvee tootejuhina turundusosakonnas
1992 – 1995 EBS bakalaureuse kraad majanduse erialal
1985 – 1992 Tallinna 21. Keskkool
1981 – 1993 tegelenud aktiivselt võistlustantsuga

virtuaalserver - veebimajutus.ee | koduleht - frukt.ee | kujundus - nodethirtythree.com